MBA Luxo® Architectuur
Sta niet toe dat je creativiteit wordt beperkt door het budget van de klant. Maak je klaar om deel te nemen in een universum waar er geen grenzen aan het gebruik van hun talent en innovatie. De architectuur voor de luxe markt is een realiteit in de wereld. Ken uw bijzonderheden, de materialen, de onderdelen en grondstoffen. En vooral de concepten die geboren zijn absoluut unieke projecten.
programma
Luxe Landhuizen en huizen projecten
Appartementen en luxe Penthouses
Luxury Beach Houses
Pieren en jachthavens projecten
Villa, boerderijen en ranches
Haras, en paard trainen tracks
Heliplatforms, helihavens en luchthavens
Grote speelplaatsen
Bioscopen, theaters en domotica
Het aantrekken van klanten en contracten
Beheer van projecten en werken
Levering van de werken
uitbreiding op internationaal niveau
Dit MBA programma heeft International Uitbreiding in Milaan, naast de Salone del Mobile, de meest gerespecteerde wereldtentoonstelling design.
Data, tijden en duur
Type I - Inschrijvingen Open
Start: 8 maart 2017
Registratie tot 15 februari 2017
Formaat: Lessen op woensdag 's nachts en één zaterdag per maand.
Duur: drie (3) semesters
Uren: 432 uur / a
II-modus - (Speciaal voor deelnemers uit andere landen)
Start: 11 maart 2017
Inschrijving tot 28 februari 2017
Formaat: Lessen één weekend om de 60 dagen + 5-daagse onderdompeling aan het einde van elk semester in São Paulo.
Duur: vier (4) semesters
Uren: 432 uur / a
Lokaal
Campus Paulista -. Av Paulista, 1009 -. 21 verdieping
Vereisten
Omdat het een post-graduaat, moet je hoger niveau (nationaal of internationaal afstuderen geldig in Brazilië) hebben afgerond.
Verzend een certificaat van voltooiing van het hoger onderwijs of graduaat in het buitenland geldig in Brazilië of equivalentie-test door MEC aanvaard.
De graduaat hoeft niet in het toerisme, hospitality en gastronomie. De kandidaat kan een afgestudeerde in elk gebied.
De internationale uitbreiding wordt in het Engels gegeven.